SZTE BTK 2011. december

2011. december 19.
Az Egyetem u. 2. szám alatt álló neoromán stílusú épület Szeged városának egyik meghatározó épülete, amely 1925 óta ad otthont a Szegedre menekült kolozsvári egyetem és annak mai jogutódja számára.
2011. december 18.

Áramszünet volt a BTK Egyetem utcai épületében.

2011. december 04.
2011. november 30.

A legjobb vidéki egyetem a szegedi - derül ki a legújabb felsőoktatási rangsorokból. Az élmezőnyhöz tartozik a Szegedi Tudományegyetem a hazai felsőoktatási intézményeket összehasonlító Felvi 2012-es összesített kari rangsorában: az orvosi kar a 4., és a bölcsészettudományi kar is tagja a top 10-nek.

Szántai Levente, a BTK Pszichológiai Intézetének végzett hallgatója és Rudisch Ferenc Martin, a Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék volt diákja Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesültek, kiváló tanulmányi munkájuknak és az OTDK-n elért sikereiknek köszönhetően. Az aranyérmet 2021. november 24-én ünnepélyes keretek között vehették át.