SZTE BTK 2016. október

2016. október 27.

Érdekel, milyen BA képzéseket kínál a szegedi bölcsészkar? Nézd át tájékoztató füzeteinket! Ismerd meg az alapszakokat, tudd meg, mire specializálódhatsz, és hogy merre indulhatsz tovább!

2016. október 24.
2016. október 22.
2016. október 20.

Az SZTE BTK televíziós magazinjának legújabb adása most Szolnokról jelentkezik, hiszen a szemeSZTEresek ott voltak egy filmfesztiválon. A témák azonban szegediek. Így láthatnak összefoglalót a Kutatók Éjszakájának BTK-ás porgramjairól és egy hangulatjelentést az Összegyetemi Gólyabálról. Ott voltunk a Magashegyi Underground koncertjén a JATE-ban és egy őszinte interjú készült Bocskor Bíborkával. Tanárportrénk e havi főszereplője Fenyvesi Anna tanárnő, aki legkedvesebb időtöltéséről is beszél. KultkataSZTEr rovatunkban pedig az origami világnapjáról emlékezünk meg.

2016. október 03.
2016. március 23.
A karunk alapszakos képzései iránt érdeklődők gyors, átfogó képet kaphatnak képzéskínálatunkról az egyes szakok letölthető és online is megtekinthető tájékoztató füzeteinek áttekintésével.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!