SZTE BTK 2018. augusztus

2018. augusztus 31.
2018. augusztus 30.

Fái Bernadett Az idő vasfoga című dokumentumfilmje lett az idén jubiláló Országos Diákfilmszemle nagydíjasa. A filmszociográfia Bernadett szakdolgozati munkája volt a szegedi kommunikáció alapképzés elektronikus média szakirányon.

2018. augusztus 27.

2018. augusztus 27-én egy egykredites kurzus keretein belül indul az első évfolyamos hallgatók kompetenciamérése a TIK-ben. Időpontra regisztrálni a Coospace-n lehet. A mérés lezárta után objektív, személyre szabott szöveges értékelést kapnak a hallgatók az egyetemi tanulmányok sikeres elvégzéséhez szükséges területeken nyújtott teljesítményükről és tanulási stratégiájuk hatékonyságáról.

2018. augusztus 21.
2018. július 31.

Mától megváltozik a bölcsészkar neve

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.