SZTE BTK 2018. augusztus

2018. augusztus 31.
2018. augusztus 30.

Fái Bernadett Az idő vasfoga című dokumentumfilmje lett az idén jubiláló Országos Diákfilmszemle nagydíjasa. A filmszociográfia Bernadett szakdolgozati munkája volt a szegedi kommunikáció alapképzés elektronikus média szakirányon.

2018. augusztus 27.

2018. augusztus 27-én egy egykredites kurzus keretein belül indul az első évfolyamos hallgatók kompetenciamérése a TIK-ben. Időpontra regisztrálni a Coospace-n lehet. A mérés lezárta után objektív, személyre szabott szöveges értékelést kapnak a hallgatók az egyetemi tanulmányok sikeres elvégzéséhez szükséges területeken nyújtott teljesítményükről és tanulási stratégiájuk hatékonyságáról.

2018. augusztus 21.
2018. július 31.

Mától megváltozik a bölcsészkar neve

KUTATOK_EJSZAKAJA_18

A Somogyi Károly Városi és Megyei Könyvtár többéves hagyománya, hogy értékes, régi gyűjteményéből a Szegedért Alapítvány díjazottjainak, a város díszpolgárainak és más prominens személyeknek örökbefogadásra ajánl fel köteteket. Most Prof. Dr. Szajbély Mihály, Szeged nemrégiben megválasztott díszpolgára is meghívást kapott a könyvtártól– az ünnepélyes könyv-örökbefogadás május 21-én, szombaton, 11 órától lesz a központi könyvtárban.