SZTE BTK 2011. augusztus

2011. augusztus 25.

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara mély fájdalommal tudatja, hogy Dr. Resch Béláné Dr. Marinovich Sarolta a BTK Angol-Amerikai Intézetének nyugalmazott egyetemi docense és első vezetője, az Angol Nyelvi és Irodalmi Tanszék volt vezetője életének 68. évében, türelemmel viselt súlyos betegségben elhunyt.

2011. augusztus 09.

2000 óta első alkalommal kerül megrendezésre az össz-egyetemi Gólyatábor a Szegedi Tudományegyetemen 2011. szeptember 1-4. között Sziksósfürdőn. Az SZTE Gólyatábor célja, hogy a különböző karokra felvett elsőéves hallgatók megismerkedhessenek hallgatótársaikkal, belelássanak más karok és szakok életébe.

Cimkék: HírekSZTE
2013. július 27.

A Szegedi Tudományegyetem pótfelvételi kínálatát bemutató oldala leendő hallgatóinknak.

2011. július 22.

A felvételi ponthatárok a felvi.hu oldalán tekinthetők meg.

Szántai Levente, a BTK Pszichológiai Intézetének végzett hallgatója és Rudisch Ferenc Martin, a Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék volt diákja Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesültek, kiváló tanulmányi munkájuknak és az OTDK-n elért sikereiknek köszönhetően. Az aranyérmet 2021. november 24-én ünnepélyes keretek között vehették át.