SZTE BTK 2015. augusztus

2015. augusztus 24.

A Szegedi Tudományegyetem Közkapcsolati Igazgatóság Kulturális Irodájának tehetségkutató versenyfelhívásai az egyetem nappali tagozatos hallgatói számára.

2015. augusztus 07.

A Szegedi Tudományegyetem Szenátusa a 2015–2016-os tanévet megnyitó ünnepi ülését 2015. augusztus 30-án tartja az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében.

2015. augusztus 05.

Immár tizenötödik alkalommal rendez nyári egyetemet a magyar nyelv és kultúra iránt érdeklődő külföldieknek a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának Hungarológia és Közép-Európa Tanulmányok Központja. Idén mintegy 50 diák érkezett 25 különböző országból Szegedre.

2015. július 20.

A nyár utolsó napjaiban, a 2015/16-os tanév kezdete előtt a Szegedi Tudományegyetem mind a 12 kara gólyatáborral várja a leendő elsőéves diákokat.

Szántai Levente, a BTK Pszichológiai Intézetének végzett hallgatója és Rudisch Ferenc Martin, a Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék volt diákja Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesültek, kiváló tanulmányi munkájuknak és az OTDK-n elért sikereiknek köszönhetően. Az aranyérmet 2021. november 24-én ünnepélyes keretek között vehették át.