SZTE BTK 2016. szeptember

2016. szeptember 21.
Az új tanévet új adással kezdi a BTK televíziós magazinja. A SzemeSZTEr kínálata: ott voltunk a BTK tanévnyitóján, megnéztük, kik azok a külföldi hallgatók, akik a szegedi bölcsészkart választották, megtudtuk, mit csinálnak az Erasmus mentorok, kicsit belefeledkeztünk az Összegyetemi Gólyatáborba, megkérdeztük a TIK előtt sétálókat, érdeklik-e őket az egyetemi rangsorok, valamint bementünk a Nyugiba és egy kiállításba botlottunk.
2016. szeptember 16.

A program során a hallgatók volt SZTE-s szakemberekhez jelentkezhetnek mentoráltként.

Jelentkezési határidő:

2016. szeptember 26.

2016. szeptember 12.

Boritokep_35

Tavasszal is meghirdette az SZTE NKI Kulturális Irodája a Hallgatói Művészeti Versenyét, amelyre több kategóriában jelentkezhettek a tehetséges hallgatók. Idén rekordszámú jelentkezés érkezett: az egyetem karairól 52 egyetemista mérettette meg magát. A meghirdetettek közül majdnem minden kategóriában értek el helyezést BTK-s hallgatók is, nem egy esetben első helyen végeztek. A díjazottak április 12-én, az Egyetemi Tavasz megnyitóján vették át okleveleiket és pénzjutalmaikat.