SZTE BTK 2015. december

2015. december 20.

Meghosszabbodik 2015. december 19-től SZTE Klebelsberg Könyvtár és befogadó épülete, az SZTE TIK nyitva tartása. Az SZTE Szenátusa által elfogadott tantervi időbeosztás szerint az egyetem téli szünetet tart 2015. december 24 - 2016. január 03. között, ekkor az épületek zöme – kivéve az egészségügyi ellátást szolgálókat – zárva tart.

2015. december 18.

2015 utolsó egyetemi magazinja sok érdekes összeállítást tartogat nézőinek. Néhány téma kedvcsinálónak: Vámpírok bálja a BTK első éveseinek táncos mulatságán, remek elfoglaltság a Filmklub, de azt is megmutatjuk, hogy milyen filmek várják a résztvevőket. Hamza Vanessa kommunikáció BA szakos hallgató a mézeskalács készítésbe avat be bennünket. Egy új sorozatot is indítunk, ahol a BTK épületeinek, névvel ellátott termeinek történetét vázoljuk fel.

2015. december 15.
Megjelent a Kari Kurír 316. száma.
2015. december 11.

A 2015. december 8-9-10-én tartott Kari Tanácsi Választások eredményei

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!