SZTE BTK 2018. január

2018. február 05.

Dr. Sándor Klára általános dékánhelyettes a Szeged TV Körút című műsorának vendége volt 2018. január 25-én.

2018. január 22.

Csetes lehetőség felvételizők számára!

2018. január 12.

Várunk minden érdeklődőt második kari nyílr napunkra, 2018. január 27-én! Érdekes programokkal, szakos standokkal, tájékoztatókkal, épülettúrával várunk titeket!

2018. január 07.

Szociológiai különszámmal, angol nyelvű cikkekkel jelentkezett a Szegedi Tudományegyetemhez kötődő Belvedere Meridionale folyóirat 2017. évet záró száma.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!