SZTE BTK 2015. november

2015. november 24.

A Szegedi Tudományegyetem november 26-án, csütörtökön 8.30 és 15 óra között rendezi meg Nyílt napját az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. Az érdeklődők meghallgathatják az egyetem karainak tájékoztató előadásait, valamint kitölthetik az SZTE szakértői által kidolgozott, országosan egyedülálló pályaorientációs tesztet is.

2015. november 16.
Megjelent a Kari Kurír 315. száma.
2015. november 10.

Együttműködési szerződést írt alá Jókay Károly, a Fulbright Bizottság igazgatója és Szabó Gábor, az SZTE rektora.

KUTATOK_EJSZAKAJA_18

A Somogyi Károly Városi és Megyei Könyvtár többéves hagyománya, hogy értékes, régi gyűjteményéből a Szegedért Alapítvány díjazottjainak, a város díszpolgárainak és más prominens személyeknek örökbefogadásra ajánl fel köteteket. Most Prof. Dr. Szajbély Mihály, Szeged nemrégiben megválasztott díszpolgára is meghívást kapott a könyvtártól– az ünnepélyes könyv-örökbefogadás május 21-én, szombaton, 11 órától lesz a központi könyvtárban.