SZTE BTK 2015. november

2015. november 24.

A Szegedi Tudományegyetem november 26-án, csütörtökön 8.30 és 15 óra között rendezi meg Nyílt napját az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. Az érdeklődők meghallgathatják az egyetem karainak tájékoztató előadásait, valamint kitölthetik az SZTE szakértői által kidolgozott, országosan egyedülálló pályaorientációs tesztet is.

2015. november 16.
Megjelent a Kari Kurír 315. száma.
2015. november 10.

Együttműködési szerződést írt alá Jókay Károly, a Fulbright Bizottság igazgatója és Szabó Gábor, az SZTE rektora.

holokauszt

Az SZTE Állam- és Jogtudományi Karának Politológiai Tanszéke és a Magyar Történelmi Társulat Szegedi és Dél-alföldi Csoportja tudományos konferenciát szervez A magyar holokauszt 80 év távlatából. Jogfosztás – deportálás – emlékezés címmel 2024. június 6-7-én a Jogi Kar Aulájában (Szeged, Tisza Lajos krt. 54.).