SZTE BTK 2015. november

2015. november 24.

A Szegedi Tudományegyetem november 26-án, csütörtökön 8.30 és 15 óra között rendezi meg Nyílt napját az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. Az érdeklődők meghallgathatják az egyetem karainak tájékoztató előadásait, valamint kitölthetik az SZTE szakértői által kidolgozott, országosan egyedülálló pályaorientációs tesztet is.

2015. november 16.
Megjelent a Kari Kurír 315. száma.
2015. november 10.

Együttműködési szerződést írt alá Jókay Károly, a Fulbright Bizottság igazgatója és Szabó Gábor, az SZTE rektora.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.