Dékáni Hivatal


Hivatalvezető:

Kelemen Éva

Telefon: 62/544-039
E-mail: kelemen@arts.u-szeged.hu
2127-es szoba

Munkatársak

Szekszárdi Krisztina dékáni hivatali szakértő

Telefon: 62/544-360, 62/544-361
E-mail: szekri@arts.u-szeged.hu
2122-es szoba

Fogadóidő: H-Cs 9-14, P 9-11

Erdősi Éva humán ügyviteli ügyintéző

Telefon: 62/544-360, 62/544-361
E-mail: erdosi@arts.u-szeged.hu
2122-es szoba
Fogadóidő: H-Cs 9-14, P 9-11

Dr. Csernik Antal jogász

Telefon: 62/544-263
E-mail: csernik@arts.u-szeged.hu
2428-as szoba

Dr. Tóth Zsuzsanna dékáni hivatali szakértő (doktori ügyek)

Telefon: 62/544-362
E-mail: btkdokt@arts.u-szeged.hu
2125-ös szoba

Smith Rita dékáni hivatali ügyintéző

Telefon: 62/544-263
E-mail: smith.rita@szte.hu
2428-as szoba

Fodor Zsuzsanna dékáni hivatali ügyintéző

Telefon: 62/544-801
E-mail: fodor.zsuzsanna@arts.u-szeged.hu
2132-es szoba

Kószó Albina gazdasági szakértő

Telefon: 62/544-326
E-mail: penzugya@arts.u-szeged.hu
2109-es szoba (Gazdasági Iroda)
Fogadóidő: H-Cs 8-11 és 14-15, P 8-10

Kovács Jánosné Zsuzsa gazdasági ügyintéző

Telefon: 62/343-074
E-mail: penzugy@arts.u-szeged.hu
2109-es szoba (Gazdasági Iroda)
Fogadóidő: H-Cs 8-11 és 14-15, P 8-10

Pereszlényi Gábor IT szakértő

Telefon: 62/544-167
E-mail: peresz@arts.u-szeged.hu
fszt. 126. (129-es szoba)

Nagy Endre IT szakértő

E-mail: endre@primus.arts.u-szeged.hu
fszt. 126. (129-es szoba)

Lengyel Nikolett Lilla közkapcsolati szakértő (PR, marketing, kari szintű rendezvények, honlap)

Telefon: 62/546-357, mobil: 06-30/108-1803

E-mail: lengyel.nikolett.lilla@szte.hu, btkpr@arts.u-szeged.hu

fszt. 210-es szoba
Krizsán Dóra dékáni hivatali ügyintéző
Telefon: 62/546-357
E-mail: krizsan.dora@szte.hu
fszt. 210-es szoba

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

Boritokep_6

A THE Impact Rankings elnevezésű fenntarthatósági rangsort az ENSZ által megfogalmazott fenntartható fejlődési célok (SDG) mentén készíti el évről-évre a Times Higher Education. A 2024. június 12-én megjelent friss rangsorban a Szegedi Tudományegyetem a 43. helyen végzett a „Béke, igazság és erős intézmények” tematikus listán. Emellett több más alkategóriában is nagyot lépett előre az SZTE, de javított az összesített rangsorban is: felkerült a 301-400. helyre, ezzel megosztott első helyen végzett Magyarországon.