SZTE BTK 2019. május

2019. május 09.
2019. május 03.

A SZAB Nyelv- és Irodalomtudományi Szakbizottsága idén is megtartja az SZTE BTK tanszékeinek, munkatársainak könyvszemléjét. Az elmúlt évben megjelent kiadványokat, mntegy 40 kötetet a SZAB-Székház 110. termében mutatják be 2019. május 9-én, csütörtökön, 9 órától. Az egész napos rendezvényre minden érdeklődőt, hallgatót, kollégát szeretettel várunk.

2019. május 03.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!