borito

Kari Tudományos Napok 2023

2023 tavaszán elsőként rendezzük meg karunkon a Kari Tudományos Napokat, május 10 és 12. között. A három nap során az érdeklődők meghallgathatják a frissen akadémiai doktori címet szerzett oktatóink előadásait, az Új Nemzeti Kiválósági Programban ösztöndíjat elnyerő hallgatók és oktatók beszámolóit, valamint megtekinthetik az Országos Tudományos Diákköri Konferencián részt vevők ünnepélyes köszöntését. A programnak a Kari Konferenciaterem ad otthont.

Támogassuk együtt karunk oktatóit és hallgatóit a tudományos munkájuk sikerességében!

A programok az alábbi linkeken elérhetők:

- május 10.: Professzori székfoglaló előadások

- május 11-12.: ÚNKP-ösztöndíjasok Konferenciája

A három nap teljes programjának összefoglalója ide kattintva letölthető!

A rendezvények minden érdeklődő számára szabadon látogathatók!

(A rendezvényeken későbbi felhasználás céljával kép- és hangfelvétel készül!)

Az SZTE BTK Hispanisztika Tanszék által idén immár hatodik alkalommal megrendezett Spanyol tanulmányi verseny díjátadóját április 12-én rendezték meg a kar Auditorium Maximum termében. Az ország különböző pontjairól érkező nyertes és különdíjjal kitüntetett csapatok a megjelent diplomatáktól vették át nyereményeiket.