konf

Nemzetközi online konferencia a világjárvánnyal kapcsolatos kutatási eredményekről

Nemzetközi online konferenciát szervez a Lundi Egyetem 2022. május 16-17-én, The EUGLOHRIA Seeding Conference For Joint Pandemics Research címen. A konferencia az EUGLOHRIA projekten belül az EUGLOH-partnerek – amelynek az SZTE is tagja – közötti tudományos együttműködést erősíti, jelen helyzetben a Covid-19 világjárvány kutatásainak összegyűjtésével. A konferenciára minden tudományterület kutatója jelentkezhet, az absztraktokat beküldeni 2022. március 31-ig lehet.

A konferencia honlapja: https://sv-se.invajo.com/event/euglohriaconferens/euglohriaseedingconferens

A konferencia felhívása itt olvasható.

1350_DSC_0819

2024 tavaszán, Szegeden, ismét elindul az Amigos a gyerekekért alapítvány csapata. Kik is az Amigók? Mi egy egyetemistákból álló jótékonysági szervezet vagyunk, célunk, hogy kórházi látogatások formájában játékkal, nyelvtanulással és kézműveskedéssel segítsük a beteg gyerekeket. Most te is csatlakozhatsz csapatunkhoz!