Képernyőn a márciusi SzemeSZTEr!

Az idei félév harmadik adása sokfelé viszi el nézőit. Megnéztük például, hogyan fogadták a Momentum Mozgalmat Szegeden, ott voltunk a Szegedi Egyetemi Színház új előadásának próbáján. Már a darab címe is igen ígéretes! Elbúcsúztattuk a telet a ZMK-val közös jeges esten. Két sport szakkommentátor titkai is igyekeztük kifürkészni és még egy alváskutatós témát is feldolgoztunk.

Az SZTE BTK magazinját a nézők figyelmébe ajánlja a két műsorvezető, Gyurcsik Dóra és Sági Kilia, valamint a szerkesztő Tarnay Kristóf kommunikáció BA szakos hallgatók.

Boritokep_10

A tanév legjobban teljesítő hallgatói kaptak támogatást a Szegedi Tehetséggondozó Tanács és a Szegedi Tudományegyetem által meghirdetett Talent ösztöndíj és Kiválósági Lista díjátadó ünnepségén. A 18. gálán különböző tudományterületek arany, ezüst és bronz fokozatú elismerései mellett az Év Tehetsége, Év Sportolója és Év Művésze díjakat, illetve a nagyértékű Vállalati ösztöndíjakat is átadták. A legtehetségesebb, ugyanakkor hátrányból induló fiatalok pedig újra pályázhattak az esélyegyenlőségi kategóriában.