Choreomundus hallgatók a Karon

Örömmel számolunk be arról, hogy megérkeztek Karunkra azok a külföldi hallgatók, akik az EU által támogatott Choreomundus elnevezésű Erasmus Mundus mesterképzési program keretében 2013-14. tanév első félévében folytatnak tanulmányokat a Néprajz és Kulturális Antropológia Tanszéken.

A Choreomudus MA program különlegességét egyrészt az adja, hogy ez az első olyan Erasmus Mundus MA program Magyarországon, amely közös diplomával zárul négy európai egyetem közreműködésével, másrészt az, hogy a jelentkezők közül öt kontinens országából, Kolumbiától, Malawin és Szerbián át Tajvanig és a Fülöp-szigetekig 17 hallgatót válogattak a programba.

További információk találhatók a képzési program hivatalos honlapján: http://www.ntnu.edu/studies/choreomundus

1350_DSC_0819

2024 tavaszán, Szegeden, ismét elindul az Amigos a gyerekekért alapítvány csapata. Kik is az Amigók? Mi egy egyetemistákból álló jótékonysági szervezet vagyunk, célunk, hogy kórházi látogatások formájában játékkal, nyelvtanulással és kézműveskedéssel segítsük a beteg gyerekeket. Most te is csatlakozhatsz csapatunkhoz!