Kommunikációs vizsgafilmek a helyi tévékben

Az SZTE BTK Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszékének végzősei közül többen dokumentum- vagy ismeretterjesztő filmet készítettek vizsgamunkaként. A filmalkotások sikerét bizonyítja, hogy a helyi televíziók közül mind a VTV Szeged, mind a Telin Televízió műsorára tűzi azokat. A nyáron összesen 13 III. éves BA-hallgató munkáját nézhetik meg. A Telin Televízió július elsejétől minden este fél kilenc körül vetíti a filmeket, míg a VTV Szeged műsorán minden hétfőn este fél tíztől találkozhatnak a végzősök alkotásaival.

Jó szórakozást kívánunk!

BTK kommunikáció vizsgafilmek
Munka közben - galéria

bolygo_bogozo_borito

Miért mesélünk egymásnak történeteket? Hogyan viszonyulunk a mesehagyományhoz? Miért és hogyan dolgozza fel különböző népek és régiók mesekincsét egy kortárs magyar (határon inneni és túli) író? Ezekre a kérdésekre is választ kaphat, ha ellátogat a Bolygó bogozó író-olvasó találkozóira.