sztehetseg_plakat_kezdo

Vállalati ösztöndíjak az SZTE hallgatói számára

A tehetséggondozó vállalati ösztöndíjakra október 4-éig lehet jelentkezni, érdemes tehát böngészni a felhívásokat.

A Pro Talentis Universitatis Alapítvány és a SZTEhetségpont számos új vállalati ösztöndíjat hirdet meg idén ősszel is a Szegedi Tudományegyetem hallgatói számára. Ezek a következők: Ferroép – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; Givaudan – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; Goodwill Pharma – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; Pick Szeged – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; Szegedi Vízmű – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; TE-DI TRADE – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj.

A pályázatok leadási határideje: 2013. október 4.

További információkat a http://sztehetseg.hu oldalon lehet találni!

SZTEinfo

sztehetseg_plakat_folyt

bolygo_bogozo_borito

Miért mesélünk egymásnak történeteket? Hogyan viszonyulunk a mesehagyományhoz? Miért és hogyan dolgozza fel különböző népek és régiók mesekincsét egy kortárs magyar (határon inneni és túli) író? Ezekre a kérdésekre is választ kaphat, ha ellátogat a Bolygó bogozó író-olvasó találkozóira.