boritokep__12_

Angol nyelvtudással rendelkező ügyvivő szakértőt keres a BTK Pszichológiai Intézete

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)

Munkáltatói jogkör gyakorlója:

Prof. Dr. Gyenge Zoltán dékán

Szervezeti egység megnevezése:

Munkavégzés helye:

SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar

Pszichológiai Intézet, 6722 Szeged, Egyetem u. 2.

Munkakör betölthetőségének legkorábbi tervezett időpontja:

2024. május 15.

Jogviszony időtartama:

határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő (heti 40 óra); munkaidő: H-Cs 7:30-16:00, P 7:30-13:30, ebédidő: fél óra/nap

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• az angol nyelvű pszichológia képzés oktatásszervezési feladatainak ellátása, valamint az ezzel kapcsolatos adminisztráció, nyilvántartások vezetése,
  • angol nyelvű órák, kurzusok meghirdetése az egyetem tanulmányi rendszerében,
  • tájékoztatás tanulmányi ügyekben angol és magyar nyelven,
  • részvétel tájékoztató anyagok készítésében,
  • kapcsolattartás az oktatókkal,
  • MTMT adminisztráció,
  • adatszolgáltatás és együttműködés a kar központi irányításával.

Amit kínálunk:

• teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan időre szóló kinevezéssel
  • 3 hónapos próbaidő
  • támogató környezet, segítőkész és összetartó csapat

Az álláshoz tartozó elvárások:

• felsőfokú (legalább alapszakos) végzettség
  • magas szintű angol nyelvtudás
  • erkölcsi bizonyítvány
  • MS Office haladó szintű ismerete (Excel, Word)

Készségek, kompetenciák:

• jó kommunikációs készség szóban és írásban angol és magyar nyelven
  • kiváló helyesírás angol és magyar nyelven
  • precizitás, megoldásközpontú szemlélet
  • képesség az önálló munkavégzésre, de a csapatmunkára is
  • magas stressztűrő képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• az SZTE-en használt informatikai rendszerek (Neptun, CooSpace, Modulo) ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

A jelentkezés adatai:

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél bérigény megjelölésével
  • a végzettség, szakképzettség, szakképesítés megszerzését tanúsító okirat, nyelvvizsga bizonyítvány másolata (ha van)
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány másolata annak igazolására, hogy a bűnügyi nyilvántartási rendszer adatai alapján büntetlen előéletű, és nem áll foglalkozástól vagy tevékenységtől való eltiltás hatálya alatt (Nftv. 24. § (5)) (Ez az igazolás pótlólag is benyújtható.)
  • minden olyan dokumentum, irat másolata, amelyet a pályázat elbírálása szempontjából fontosnak tart
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, anyagait a vonatkozó jogszabályok és az SZMSZ szerint erre jogosult bizottságok és testületek megismerhetik

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázatokat elektronikusan a kelemen@arts.u-szeged.hu címre várjuk.

Technikai elvárások:

• a csatolmányokat pdf-ben kérjük, méretük együttesen nem lehet nagyobb 7 MB-nál (a teljes levél nagysága maximum 10 MB lehet),
  • a file-ok elnevezése tartalmazza a nevet és a dokumentum megnevezését (pl.: XY_önéletrajz.pdf).
  • Annak érdekében, hogy biztosan ne keveredjen el semmi, ha egy levélbe nem fér bele az összes csatolmány, a második levelet az elsőhöz kapcsolva küldje el, ne változtassa meg a levél tárgyát és hagyja benne az eredeti üzenet szövegét.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)

A pályázat elbírálásának módja, rendje: A benyújtott pályázatok előbírálata után a kiválasztott pályázók személyes meghallgatását követően történik a döntés.

A pályázat elbírálásának tervezett határideje: 2024. április 26.

cikk_boritokepek_11

Az Angol-Amerikai Intézet által szervezett 7. angol tanulmányi verseny első, online fordulóján 81 diák vett részt a régió 16 középiskolájából. A második, szóbeli fordulón 9 diák vállalta a megmérettetést: április 20-án előadták prezentációikat és ugyanitt kiderült az is, ki és milyen eredményt ért el az intézet régi hagyományokkal rendelkező versenyén.