borito

Díszoklevél átvételére várjuk volt hallgatóink jelentkezését

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának vezetősége idén, 2023-ban is ünnepélyes keretek között adja át a díszokleveleiket azon volt hallgatóinak, akik 50, 60, 65 vagy 70 éve szerezték meg diplomájukat a kar valamelyik szakján. A díszoklevél átvételére jelentkezni szükséges – ennek határideje: 2023. május 31.

A jelentkezéshez szükséges adatlap innen letölthető: ADATLAP A DÍSZDIPLOMÁHOZ

A jelentkezési lap mellett, kérjük, küldje el:

• a Prof. Dr. Gyenge Zoltán dékán úrnak címzett levelét,
  • rövid szakmai önéletrajzát
  • és diplomájának fénymásolatát

a btkdokt@arts.u-szeged.hu e-mail címre vagy a következő postázási címre:

Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar

Dékáni Hivatal

6722 Szeged, Egyetem utca 2.

Jelentkezési határidő: 2023. május 31.

Az ünnepséget hagyományosan szeptember utolsó szombatján rendezzük meg, ez várhatóan idén is így lesz. Az esemény pontos időpontjáról minden érintettet időben értesítünk a jelentkezési lapon megadott elérhetőségén.

Szeretettel várjuk vissza alma materébe, a szegedi bölcsészkarra!

Az SZTE BTK Hispanisztika Tanszék által idén immár hatodik alkalommal megrendezett Spanyol tanulmányi verseny díjátadóját április 14-én rendezték meg a kar Auditorium Maximum termében. Az ország különböző pontjairól érkező nyertes és különdíjjal kitüntetett csapatok a megjelent diplomatáktól vették át nyereményeiket.