daad

PhD képzésre készülsz? Tanulj tovább Németországban

Tájékoztató a DAAD ösztöndíjairól

A tájékoztató a résztvevők összetételétől függően angol vagy német nyelven zajlik majd.

A DAAD ösztöndíjaira nem csak germanisztika szakos hallgatók pályázhatnak!

Részletek a Német Nyelvészeti Tanszék közleményében:

Informational event on studying in Germany

DAAD Scholarships

You’d like to study in Germany? A great idea! We look forward to welcoming you! You’re interested in doing a PhD and are looking for an appropriate programme? Are you wondering how to finance your stay, or how foreign students live in Germany and how they’re supervised?

Learn more about scholarships offered by the German Academic Exchange Service (DAAD)!

When?

Wednesday, 2 November, from 4pm

Where?
SZTE Faculty of Humanities and Social Sciences (BTK)
Petőfi Sándor sgt. 32-34.
Petőfi building 1st floor (I. em.)
Német Nyelvészeti Szeminárium (NNYSZ)

cikk_boritokepek_2

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Történeti Intézet Középkori és Kora Újkori Magyar Történeti Tanszék, valamint az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola közösen szervezte meg a Báthory István Középiskolai Történelem Tanulmányi Versenyt. Az ünnepélyes eredményhirdetésen Prof. Dr. Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektora is méltatta a kezdeményezést.