Meghívó díszoklevél-átadó ünnepi tanácsülésre 2019.szeptember

IDŐPONTVÁLTOZÁS!

Tisztelt Oktatónk!

Ezúton tisztelettel meghívom a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának díszoklevél-átadó ünnepi tanácsülésére és az azt követő koccintásra, mely

2019. szeptember 28-án (szombat) 10.30 órakor

kerül megrendezésre a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar

Auditorium Maximumában

(6722 Szeged, Egyetem u. 2. II. emelet).

Az ünnepség megfelelő előkészítése érdekében tisztelettel kérem, hogy részvételi szándékát, illetve távolmaradását legkésőbb 2019. szeptember 6-ig levélben (a fenti címen), telefonon (06-62/544-360) vagy e-mailen a szekri@arts.u-szeged.hu szíveskedjék jelezni Szekszárdi Krisztina kolléganőnek.

Az SZTE BTK Hispanisztika Tanszék által idén immár hatodik alkalommal megrendezett Spanyol tanulmányi verseny díjátadóját április 12-én rendezték meg a kar Auditorium Maximum termében. Az ország különböző pontjairól érkező nyertes és különdíjjal kitüntetett csapatok a megjelent diplomatáktól vették át nyereményeiket.