3rd International Workshop in Slavic and Eurasian Studies University of Szeged, 11-14 September, 2017

Meghívó workshopra

Tisztelt Kollégák,

a Hokkaido University (Sapporo, Japán), a School of Slavonic and East European Studies (London) és az SZTE Jelenkortörténeti Tanszéke közös szervezésében harmadik alkalommal tartjuk meg nemzetközi konferenciánkat, ezúttal ismét Szegeden, "3rd International Workshop in Slavic and Eurasian Studies" címmel.

A workshop 2017.szeptember 11-14. között kerül sorra, helyszíne a SZAB-székház (Szeged, Somogyi u. 7. 110. terem).

Az angol nyelvű előadásokon és azok vitáin minden érdeklődőt szívesen látunk.

A rendezvény részletes programja, letölthető itt.
A program szintén elérhető a tanszéki Facebook-oldalon: https://www.facebook.com/SZTEjelenkor/

Üdvözlettel:

Tomka Béla

SZTE Jelenkortörténeti Tanszék

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)