SzemeSZTEr április

Bár a héten szünet van, de a SzemeSZTEr stábja nem pihent és új adással jelentkezik. Áprilisi félóránkban szó lesz arról a különleges magyaróra sorozatról, amit a Magyar Irodalmi és Nyelvi Intézet kezdeményezett. Megnéztük, hogyan énekelnek, táncolnak és varázsolnak a kommunikáció szakos hallgatók, benéztünk egy Evita előadásra és megismertük Tudjukki birodalmát. Az édességek kedvelőinek szegedi süti-séta beszámolónkat ajánljuk.

Nézzenek bennünket a youtube-on vagy a helyi televíziók műsorán! A magazint a figyelmükbe ajánlja a két műsorvezető, Gergely Gréta és Kádár Bence, valamint a szerkesztő, Sági Kilia kommunikáció szakos hallgatók.

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)