Itt a novemberi SzemeSZTEr

Bár az idő az utóbbi napokban még kora őszt idéz, de a Füvészkertben már a trópusi növények házában volt kellemesebb elmondani a novemberi SzemeSZTEr műsorvezetői szövegeit. A mostani adás olyan mint egy saláta, mindenből van benne egy kicsi. Ott voltunk a Bölcsész Gólyabálon, megemlékeztünk a televíziózás világnapjáról, karunk két hallgatója zenélt nekünk egy kicsit és persze az is kiderül miért voltunk októberben Szolnokon.

Az SZTE BTK televíziós magazinjához jó szórakozást kíván a két műsorvezető, Fái Bernadett és Tálas Péter Csongor, valamint a szerkesztő, Bene Viktor kommunikáció szakos hallgató.

Az SZTE BTK Hispanisztika Tanszék által idén immár hatodik alkalommal megrendezett Spanyol tanulmányi verseny díjátadóját április 12-én rendezték meg a kar Auditorium Maximum termében. Az ország különböző pontjairól érkező nyertes és különdíjjal kitüntetett csapatok a megjelent diplomatáktól vették át nyereményeiket.