BTK_plakatkiv

Nyílt nap az SZTE BTK-n - 2016. január 30.

A szegedi bölcsészkar többek közt izgalmas kerekasztal-beszélgetéssel, "Élő könyvtárral" és a képzések kitelepülő standjaival várja az érdeklődőket.

Kíváncsi vagy rá, hogy mi az, amit valóban kínálhat számodra a szegedi bölcsészkar, és hogy miért érdemes velünk tervezned?

Kérdéseid vannak a felvételivel kapcsolatban?

Szeretnél első kézből, karunk oktatóitól és hallgatóitól tájékozódni az egyes képzésekről és az egyetemi életről?

"Kikölcsönöznél" néhány percre egy sikeres, hivatását gyakorló, nálunk végzett bölcsészt?

Kipróbálnád Szeged legrégebbi, még ma is működő (!) felvonóját?

Vagy csak szeretnél jól eltölteni egy szombat délelőttöt?

Akkor nincs más dolgod, mint hogy ellátogass az SZTE BTK január 30-i nyílt napjára a szegedi bölcsészkar Egyetem utcai főépületébe.

BTK_plakat

Kövesd az SZTE BTK Facebook oldalát és figyeld a nyílt nap Facebook eseményét!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az SZTE BTK Hispanisztika Tanszék által idén immár hatodik alkalommal megrendezett Spanyol tanulmányi verseny díjátadóját április 12-én rendezték meg a kar Auditorium Maximum termében. Az ország különböző pontjairól érkező nyertes és különdíjjal kitüntetett csapatok a megjelent diplomatáktól vették át nyereményeiket.