Kiváló TDK Szervezői Díj

Katona Tünde egyetemi docens (Germanisztika Intézet), kari TDK titkár és Harsányi Gergő Szabolcs egyetemi tanársegéd (Pszichológia Intézet), a Pro Scientia Aranyérmesek Társaságának elnöke Kiváló TDK Szervezői Díj kitüntetésben részesültek.

A díjakat Dr. Maruzsa Zoltán felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár adta át a Fókuszban a tudományos műhelymunka. Harmadik országos TDK-fórum elnevezésű rendezvényen 2014. október 17-én. A díjat idén összesen kilenc, a hazai felsőoktatásban dolgozó kolléga kaphatta meg.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karán 2022. december 12-én nyílt napot tartunk. Korábbi cikkünkben a részletes programról, a nap során folytatott játékunkról és az igazoláskérésről olvashatsz, itt pedig a nyílt napon tartott miniórákkal és a regisztrációs felülettel érkezünk! Az órákra regisztrálni december 8-ig lehet!