Kiváló TDK Szervezői Díj

Katona Tünde egyetemi docens (Germanisztika Intézet), kari TDK titkár és Harsányi Gergő Szabolcs egyetemi tanársegéd (Pszichológia Intézet), a Pro Scientia Aranyérmesek Társaságának elnöke Kiváló TDK Szervezői Díj kitüntetésben részesültek.

A díjakat Dr. Maruzsa Zoltán felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár adta át a Fókuszban a tudományos műhelymunka. Harmadik országos TDK-fórum elnevezésű rendezvényen 2014. október 17-én. A díjat idén összesen kilenc, a hazai felsőoktatásban dolgozó kolléga kaphatta meg.

Hetvenhét kutató, köztük az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi kar öt munkatársa vette át 2024 áprilisában az MTA doktora címért járó oklevelet. Az Országos Széchényi Könyvtárban szervezett ünnepélyes átadón várták azon kutatókat, akik kiemelkedő tudományos munkásságukat egy doktori műben összegezték, eredményeik egy kiemelt részét pedig sikeresen megvédték.