Kiváló TDK Szervezői Díj

Katona Tünde egyetemi docens (Germanisztika Intézet), kari TDK titkár és Harsányi Gergő Szabolcs egyetemi tanársegéd (Pszichológia Intézet), a Pro Scientia Aranyérmesek Társaságának elnöke Kiváló TDK Szervezői Díj kitüntetésben részesültek.

A díjakat Dr. Maruzsa Zoltán felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár adta át a Fókuszban a tudományos műhelymunka. Harmadik országos TDK-fórum elnevezésű rendezvényen 2014. október 17-én. A díjat idén összesen kilenc, a hazai felsőoktatásban dolgozó kolléga kaphatta meg.

Boritokep

William Shakespeare szonettjeinek új magyar fordítását is bemutatták a 95. Ünnepi Könyvhéten. Június 14-én az SZTE Klebelsberg Könyvtárban Prof. Dr. Szőnyi György Endre, az SZTE BTK Angol Tanszék oktatója beszélgetett a kötet fordítójával, Fazekas Sándorral.