Újabb támogatás tehetséggondozásra

„Tehetségek a tudomány horizontján” címmel megjelent a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara tehetséges hallgatóinak tudományos dolgozataiból készült válogatás. A kötet huszonhét tanulmánya a modern filológia, nyelvészet, magyar és világirodalom, néprajz, médiatudomány, kulturális örökség és ókortörténet tudományterületek kérdéseit vizsgálja. A megjelenést az NTP-TDK-13 kódszámú tehetséggondozó pályázat keretében nyújtott támogatás tette lehetővé.

Támogatóink:

logo1logo2logo3logo4

(Megjelent a Kari Kurír 296. számában.)

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karán 2022. december 12-én nyílt napot tartunk. Korábbi cikkünkben a részletes programról, a nap során folytatott játékunkról és az igazoláskérésről olvashatsz, itt pedig a nyílt napon tartott miniórákkal és a regisztrációs felülettel érkezünk! Az órákra regisztrálni december 8-ig lehet!