Támogatás a diákköröknek

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának diákkörei 1.5 millió forint támogatást nyertek az NTP-TDK-13 kódszámú tehetséggondozó pályázat keretében. A pályázatban tervezett tevékenységek (kiadványok, hallgatói kutatás, tudományos ülések, tanácskozások, konferenciák) megvalósításával a XXII. OTDK-ra készülő tehetséges hallgatók munkáját igyekszünk segíteni.

Támogatóink:

logo1logo2logo3logo4

(Megjelent a Kari Kurír 296. számában.)

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karán 2022. december 12-én nyílt napot tartunk. Korábbi cikkünkben a részletes programról, a nap során folytatott játékunkról és az igazoláskérésről olvashatsz, itt pedig a nyílt napon tartott miniórákkal és a regisztrációs felülettel érkezünk! Az órákra regisztrálni december 8-ig lehet!