Az ismétlés elve: Humboldt konferencia

2013. szeptember 25-28.

"Az ismétlés elve: A rendszer- és értelemalkotás esztétikája az irodalomban, a művészetben és a kultúrában interdiszciplináris nézőpontból": Humboldt konferencia, a Germán Filológiai Intézet szervezésében.

Helyszín: a Szegedi Akadémiai Bizottság Székháza (6720, Szeged, Somogyi u. 7.)

A német nyelvű nemzetközi konferenciára az Alexander von Humboldt-Stiftung támogatásával, több mint 25 hazai és külföldi előadó közreműködésével kerül sor. A konferencia programja letölthető itt.

1350_DSC_0819

2024 tavaszán, Szegeden, ismét elindul az Amigos a gyerekekért alapítvány csapata. Kik is az Amigók? Mi egy egyetemistákból álló jótékonysági szervezet vagyunk, célunk, hogy kórházi látogatások formájában játékkal, nyelvtanulással és kézműveskedéssel segítsük a beteg gyerekeket. Most te is csatlakozhatsz csapatunkhoz!