Campus Hungary ösztöndíjak

Campus Hungary ösztöndíjak hallgatók számára szakmai gyakorlati, valamint rövid tanulmányutak megvalósítására akár EU-n kívüli országokban is

A Balassi Intézet és a Tempus Közalapítvány Campus Hungary ösztöndíjpályázatot hirdet szakmai gyakorlati képzésére és rövid tanulmányutak megvalósítására.

A pályázáshoz regisztráció szükséges a www.campushungary.hu oldalon található online felületen 2012. október 15-től kezdődően.

A pályázathoz szükséges dokumentumok feltöltése 2012. november 20. éjfélig lehetséges.

Az SZTE BTK Hispanisztika Tanszék által idén immár hatodik alkalommal megrendezett Spanyol tanulmányi verseny díjátadóját április 12-én rendezték meg a kar Auditorium Maximum termében. Az ország különböző pontjairól érkező nyertes és különdíjjal kitüntetett csapatok a megjelent diplomatáktól vették át nyereményeiket.