SZTE BTK 2016. október

2016. október 27.

Érdekel, milyen BA képzéseket kínál a szegedi bölcsészkar? Nézd át tájékoztató füzeteinket! Ismerd meg az alapszakokat, tudd meg, mire specializálódhatsz, és hogy merre indulhatsz tovább!

2016. október 24.
2016. október 22.
2016. október 20.

Az SZTE BTK televíziós magazinjának legújabb adása most Szolnokról jelentkezik, hiszen a szemeSZTEresek ott voltak egy filmfesztiválon. A témák azonban szegediek. Így láthatnak összefoglalót a Kutatók Éjszakájának BTK-ás porgramjairól és egy hangulatjelentést az Összegyetemi Gólyabálról. Ott voltunk a Magashegyi Underground koncertjén a JATE-ban és egy őszinte interjú készült Bocskor Bíborkával. Tanárportrénk e havi főszereplője Fenyvesi Anna tanárnő, aki legkedvesebb időtöltéséről is beszél. KultkataSZTEr rovatunkban pedig az origami világnapjáról emlékezünk meg.

2016. október 03.
2016. március 23.
A karunk alapszakos képzései iránt érdeklődők gyors, átfogó képet kaphatnak képzéskínálatunkról az egyes szakok letölthető és online is megtekinthető tájékoztató füzeteinek áttekintésével.

Honlap_borito_MKN

Az idei már a hatodik alkalom, amikor ismert írók és filozófusok az ország különböző pontjairól a szegedi bölcsészkarra érkeznek azért, hogy a Magyar Könyvkiadók Napja elnevezésű rendezvényünk keretében az itteni olvasóknak is bemutassák legújabb köteteiket, ők maguk pedig jobban megismerhessék közönségüket. A számtalan meghívott vendég és legtöbbször a kérdező szerepében fellépő bölcsészkari oktató mellett kísérő programokkal is készülünk. Az első este például az online olvasásnépszerűsítés lesz a téma, de természetesen a könyvvásárlás sem maradhat el: a Libri csapata is itt lesz velünk a két nap folyamán. A programok október 5-én és 6-án a BTK Kari Konferenciatermében, esténként pedig a Café Radnótiban kapnak majd helyet.