SZTE BTK 2011. április

2011. április 13.

2011. április 27. "Szevasz Tavasz"

2011. április 01.

Megújult a Bölcsészkar honlapja, igazodva az egyetemi felülethez

2011. március 29.

Az 1941-es, híressé vált szegedi diák-Hamlet előadásnak állít emléket „A LEGENDA” című film, melyet órára pontosan 70 évvel az egyetemisták Hamlet-előadása után, 2011. április 1-én 19.30-kor mutat be a Szín-Tér-Kép Alapítvány a szegedi Belvárosi Moziban. A filmbemutatóra a vetítés előtt jegyek vásárolhatók a mozi pénztárában.

KUTATOK_EJSZAKAJA_22

Az SZTE BTK Kari Tanácsa legutóbbi, május 19-i ülésének témái a költségvetés, a hallgatói létszám növelése és ezzel párhuzamosan az új képzések kialakítása voltak. Az elhangzott beszámolók szerint az országos trenddel ellentétben, de az egyetem eredményeivel párhuzamosan az első helyes jelentkezők száma évek óta emelkedik, amit mások mellett a képzési kínálat bővítésével továbbra is ösztönözni szeretne a vezetés.