SZTE BTK 2011. április

2011. április 13.

2011. április 27. "Szevasz Tavasz"

2011. április 01.

Megújult a Bölcsészkar honlapja, igazodva az egyetemi felülethez

2011. március 29.

Az 1941-es, híressé vált szegedi diák-Hamlet előadásnak állít emléket „A LEGENDA” című film, melyet órára pontosan 70 évvel az egyetemisták Hamlet-előadása után, 2011. április 1-én 19.30-kor mutat be a Szín-Tér-Kép Alapítvány a szegedi Belvárosi Moziban. A filmbemutatóra a vetítés előtt jegyek vásárolhatók a mozi pénztárában.

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.