SZTE BTK 2018. október

2018. október 18.

A MANYE Terminológiai szakosztálya, az SZTE BTK Szegedi Fordításkutató Műhelye a fordító és tolmács mesterképzéssel együttműködve, valamint a SZAB Nyelv- és Irodalomtudományi Szakbizottsága október 11-én rendezte meg a Terminológiai csütörtök című rendezvényét a SZAB székházban.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!