SZTE BTK 2016. április

2016. április 26.

A legújabb adásban tisztelgünk a magyar költészet napja előtt, megmutatjuk, milyen volt Péterfy Bori szegedi koncertje, megtudhatják kinek miért éri meg részt venni a Befutó programban. Az adás arra is választ ad, hogyan használható a tanulásban a zsonglőrködés.

2016. április 25.

2016. április 28-án, csütörtökön 11 órakor a Szegedi Tudományegyetem Frankofón Egyetemi Központban mutatják be az Országismertető - Közép-afrikai Köztársaság című könyv francia nyelvű kiadását.

2016. április 20.

Ha szeretnél szuper SZTE-s ajándékokat nyerni, akkor töltsd ki kérdőívünket! Arra vagyunk kíváncsiak, hogy mit, miért és hogyan használsz a közösségi média felületek közül. A kérdések egyszerűek, a válaszadáshoz mindössze 5 percre lesz szükséged. Klikkelj és nyerj!

2016. április 11.
2016. február 05.

Tavaly év végén Prima Primissima díjjal ismerték el Csapó Benő egyetemi tanár munkáját. A szegedi professzor a természettudományi karon szerzett oklevelet, több nemzetközi projektben dolgozott, a PISA felméréseket kidolgozó munkacsoportok tevékenységében is részt vett.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!