SZTE BTK 2017. május

2017. június 07.

Kellemes, tartalmas szórakozást kínál a SzemeSZTEr efélévi 5. adása. Ott voltunk a BTK sportnapján, megismertünk egy se veled, se nélküled kapcsolatot a Reök Palotában, elmélyedtünk a Neptunban és sminkes tanácsokat kaptak a lányok Hamza Vanessától. És ne feledjük, kölcsönöztünk egy könyvtárost.

2017. május 16.
2017. május 15.

2017 májusában is pályázhatnak felsőéves hallgatók a 2017/18-as tanév kollégiumi férőhelyeire. Ennek kapcsán szeretnénk a Bölcsészettudományi Kar hallgatóinak bemutatni az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumot, és felhívni figyelmeteket a kollégiumi jelentkezés módjára. Jelentkezési határidő: május 26. (MODULO)

2017. május 05.

Huszonnégy különböző tudományterületen értek el dobogós helyezést az SZTE BTK hallgatói a 2017 tavaszi Országos Tudományos Diákköri Konferencián március 23 és április 27. között, emellett számos különdíjban is részesültek hallgatóink.

KUTATOK_EJSZAKAJA_22

Az SZTE BTK Kari Tanácsa legutóbbi, május 19-i ülésének témái a költségvetés, a hallgatói létszám növelése és ezzel párhuzamosan az új képzések kialakítása voltak. Az elhangzott beszámolók szerint az országos trenddel ellentétben, de az egyetem eredményeivel párhuzamosan az első helyes jelentkezők száma évek óta emelkedik, amit mások mellett a képzési kínálat bővítésével továbbra is ösztönözni szeretne a vezetés.