SZTE BTK 2017. május

2017. június 07.

Kellemes, tartalmas szórakozást kínál a SzemeSZTEr efélévi 5. adása. Ott voltunk a BTK sportnapján, megismertünk egy se veled, se nélküled kapcsolatot a Reök Palotában, elmélyedtünk a Neptunban és sminkes tanácsokat kaptak a lányok Hamza Vanessától. És ne feledjük, kölcsönöztünk egy könyvtárost.

2017. május 16.
2017. május 15.

2017 májusában is pályázhatnak felsőéves hallgatók a 2017/18-as tanév kollégiumi férőhelyeire. Ennek kapcsán szeretnénk a Bölcsészettudományi Kar hallgatóinak bemutatni az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumot, és felhívni figyelmeteket a kollégiumi jelentkezés módjára. Jelentkezési határidő: május 26. (MODULO)

2017. május 05.

Huszonnégy különböző tudományterületen értek el dobogós helyezést az SZTE BTK hallgatói a 2017 tavaszi Országos Tudományos Diákköri Konferencián március 23 és április 27. között, emellett számos különdíjban is részesültek hallgatóink.

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)