SZTE BTK 2015. december

2015. december 20.

Meghosszabbodik 2015. december 19-től SZTE Klebelsberg Könyvtár és befogadó épülete, az SZTE TIK nyitva tartása. Az SZTE Szenátusa által elfogadott tantervi időbeosztás szerint az egyetem téli szünetet tart 2015. december 24 - 2016. január 03. között, ekkor az épületek zöme – kivéve az egészségügyi ellátást szolgálókat – zárva tart.

2015. december 18.

2015 utolsó egyetemi magazinja sok érdekes összeállítást tartogat nézőinek. Néhány téma kedvcsinálónak: Vámpírok bálja a BTK első éveseinek táncos mulatságán, remek elfoglaltság a Filmklub, de azt is megmutatjuk, hogy milyen filmek várják a résztvevőket. Hamza Vanessa kommunikáció BA szakos hallgató a mézeskalács készítésbe avat be bennünket. Egy új sorozatot is indítunk, ahol a BTK épületeinek, névvel ellátott termeinek történetét vázoljuk fel.

2015. december 15.
Megjelent a Kari Kurír 316. száma.
2015. december 11.

A 2015. december 8-9-10-én tartott Kari Tanácsi Választások eredményei

Honlap_borito_MKN

Az idei már a hatodik alkalom, amikor ismert írók és filozófusok az ország különböző pontjairól a szegedi bölcsészkarra érkeznek azért, hogy a Magyar Könyvkiadók Napja elnevezésű rendezvényünk keretében az itteni olvasóknak is bemutassák legújabb köteteiket, ők maguk pedig jobban megismerhessék közönségüket. A számtalan meghívott vendég és legtöbbször a kérdező szerepében fellépő bölcsészkari oktató mellett kísérő programokkal is készülünk. Az első este például az online olvasásnépszerűsítés lesz a téma, de természetesen a könyvvásárlás sem maradhat el: a Libri csapata is itt lesz velünk a két nap folyamán. A programok október 5-én és 6-án a BTK Kari Konferenciatermében, esténként pedig a Café Radnótiban kapnak majd helyet.