SZTE BTK 2015. december

2015. december 20.

Meghosszabbodik 2015. december 19-től SZTE Klebelsberg Könyvtár és befogadó épülete, az SZTE TIK nyitva tartása. Az SZTE Szenátusa által elfogadott tantervi időbeosztás szerint az egyetem téli szünetet tart 2015. december 24 - 2016. január 03. között, ekkor az épületek zöme – kivéve az egészségügyi ellátást szolgálókat – zárva tart.

2015. december 18.

2015 utolsó egyetemi magazinja sok érdekes összeállítást tartogat nézőinek. Néhány téma kedvcsinálónak: Vámpírok bálja a BTK első éveseinek táncos mulatságán, remek elfoglaltság a Filmklub, de azt is megmutatjuk, hogy milyen filmek várják a résztvevőket. Hamza Vanessa kommunikáció BA szakos hallgató a mézeskalács készítésbe avat be bennünket. Egy új sorozatot is indítunk, ahol a BTK épületeinek, névvel ellátott termeinek történetét vázoljuk fel.

2015. december 15.
Megjelent a Kari Kurír 316. száma.
2015. december 11.

A 2015. december 8-9-10-én tartott Kari Tanácsi Választások eredményei

KUTATOK_EJSZAKAJA_22

Az SZTE BTK Kari Tanácsa legutóbbi, május 19-i ülésének témái a költségvetés, a hallgatói létszám növelése és ezzel párhuzamosan az új képzések kialakítása voltak. Az elhangzott beszámolók szerint az országos trenddel ellentétben, de az egyetem eredményeivel párhuzamosan az első helyes jelentkezők száma évek óta emelkedik, amit mások mellett a képzési kínálat bővítésével továbbra is ösztönözni szeretne a vezetés.