SZTE BTK 2015. január

2015. január 23.

A Mészöly Miklós-díjat idén Szilasi László, a Szegedi Tudományegyetem docense, József Attila és Déry Tibor díjas író, irodalomkritikus, irodalomtörténésznek ítélték oda, a 2014-ben megjelent „szegedi ihletésű” A harmadik híd című regényéért. A szerzővel a 2. Slow hétvégén is találkozhatnak a szegediek.

2015. január 19.
Megjelent a Kari Kurír 303. száma.
2015. január 09.

„Továbbtanulnál? A Szegedi Tudományegyetemen a helyed!” A felvételizésre készülő középiskolásokat 2015 januárjában kari nyílt napokon tájékoztatja az SZTE. Az egyetem a 12 karának és Tanárképző Központjának a kínálatát bemutatja a 2015. január 22-24. közötti Educatio Nemzetközi Szakkiállításon is.

2015. január 07.

2015. január 30-án délig pályázhatnak a Szegedi Tudományegyetem hallgatói és munkatársai a Campus Hungary ösztöndíjprogram aktuális kiírásaira.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!