SZTE BTK 2018. március

2018. március 27.

Egy etnográfiai kutatás eredménye a Napfény Városában

2018. március 20.

Március 15-e alkalmából a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának két professzora (Barna Gábor és Felföldi László) is Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetést vett át.

2018. március 14.

Módosítás!

2018. március 12.

Honlap_borito_MKN

Az idei már a hatodik alkalom, amikor ismert írók és filozófusok az ország különböző pontjairól a szegedi bölcsészkarra érkeznek azért, hogy a Magyar Könyvkiadók Napja elnevezésű rendezvényünk keretében az itteni olvasóknak is bemutassák legújabb köteteiket, ők maguk pedig jobban megismerhessék közönségüket. A számtalan meghívott vendég és legtöbbször a kérdező szerepében fellépő bölcsészkari oktató mellett kísérő programokkal is készülünk. Az első este például az online olvasásnépszerűsítés lesz a téma, de természetesen a könyvvásárlás sem maradhat el: a Libri csapata is itt lesz velünk a két nap folyamán. A programok október 5-én és 6-án a BTK Kari Konferenciatermében, esténként pedig a Café Radnótiban kapnak majd helyet.