SZTE BTK 2018.július

2018. július 27.
2018. július 13.

A Magyar Pszichológiai Társaság Társasági Emlékérmét vehette át Dr. Szabó Éva, karunk habilitált egyetemi docense, a Pszichológiai Intézet és a Szociál- és fejlődéslélektani Tanszék vezetője június elején. Az elismerésről, a Társaság idei Országos Nagygyűléséről és az ehhez kapcsolódó szakmai tevékenységéről Durkó Ágnes kérdezte.

2018. július 09.

Az SZTE BTK-n rendezték meg a XIII. Magyar Ókortudományi Konferenciát

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!