SZTE BTK 2018.július

2018. július 27.
2018. július 13.

A Magyar Pszichológiai Társaság Társasági Emlékérmét vehette át Dr. Szabó Éva, karunk habilitált egyetemi docense, a Pszichológiai Intézet és a Szociál- és fejlődéslélektani Tanszék vezetője június elején. Az elismerésről, a Társaság idei Országos Nagygyűléséről és az ehhez kapcsolódó szakmai tevékenységéről Durkó Ágnes kérdezte.

2018. július 09.

Az SZTE BTK-n rendezték meg a XIII. Magyar Ókortudományi Konferenciát

KUTATOK_EJSZAKAJA_22

Az SZTE BTK Kari Tanácsa legutóbbi, május 19-i ülésének témái a költségvetés, a hallgatói létszám növelése és ezzel párhuzamosan az új képzések kialakítása voltak. Az elhangzott beszámolók szerint az országos trenddel ellentétben, de az egyetem eredményeivel párhuzamosan az első helyes jelentkezők száma évek óta emelkedik, amit mások mellett a képzési kínálat bővítésével továbbra is ösztönözni szeretne a vezetés.