SZTE BTK 2018. január

2018. február 05.

Dr. Sándor Klára általános dékánhelyettes a Szeged TV Körút című műsorának vendége volt 2018. január 25-én.

2018. január 22.

Csetes lehetőség felvételizők számára!

2018. január 12.

Várunk minden érdeklődőt második kari nyílr napunkra, 2018. január 27-én! Érdekes programokkal, szakos standokkal, tájékoztatókkal, épülettúrával várunk titeket!

2018. január 07.

Szociológiai különszámmal, angol nyelvű cikkekkel jelentkezett a Szegedi Tudományegyetemhez kötődő Belvedere Meridionale folyóirat 2017. évet záró száma.

KUTATOK_EJSZAKAJA_22

Az SZTE BTK Kari Tanácsa legutóbbi, május 19-i ülésének témái a költségvetés, a hallgatói létszám növelése és ezzel párhuzamosan az új képzések kialakítása voltak. Az elhangzott beszámolók szerint az országos trenddel ellentétben, de az egyetem eredményeivel párhuzamosan az első helyes jelentkezők száma évek óta emelkedik, amit mások mellett a képzési kínálat bővítésével továbbra is ösztönözni szeretne a vezetés.