SZTE BTK 2018. január

2018. február 05.

Dr. Sándor Klára általános dékánhelyettes a Szeged TV Körút című műsorának vendége volt 2018. január 25-én.

2018. január 22.

Csetes lehetőség felvételizők számára!

2018. január 12.

Várunk minden érdeklődőt második kari nyílr napunkra, 2018. január 27-én! Érdekes programokkal, szakos standokkal, tájékoztatókkal, épülettúrával várunk titeket!

2018. január 07.

Szociológiai különszámmal, angol nyelvű cikkekkel jelentkezett a Szegedi Tudományegyetemhez kötődő Belvedere Meridionale folyóirat 2017. évet záró száma.

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.