SZTE BTK 2011. május

2011. május 28.

Szeged Napja alkalmából a Szegedi Tudományegyetem több dolgozója is rangos városi elismerésben részesült.

2011. május 12.

A BTK felvételt hirdet társadalomtudományi és gazdasági szakfordító- és tolmácsképző szakjára.

2011. május 11.

Felavatták a Szegedi Tudományegyetem megújult épületét, a Regionális Tudás-transzfer és Szolgáltató Központot a Dugonics téren 2011. május 11-én délelőtt.

2011. május 02.
2011. április 13.

A Szegedi Tudományegyetem felvételt hirdet a 2011-2012-es tanévre a Magyar Akkreditációs Bizottság határozataival jóváhagyott Doktori Iskoláiban, a doktori (Ph.D.) tudományos fokozat megszerzésére felkészítő 3 éves posztgraduális képzésre.

2011. április 11.

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem tavaszi rendezvénysorozata, 2011-ben ismét számos szelyszínen több száz rendezvénnyel várja az érdeklődőket.

KUTATOK_EJSZAKAJA_22

Az SZTE BTK Kari Tanácsa legutóbbi, május 19-i ülésének témái a költségvetés, a hallgatói létszám növelése és ezzel párhuzamosan az új képzések kialakítása voltak. Az elhangzott beszámolók szerint az országos trenddel ellentétben, de az egyetem eredményeivel párhuzamosan az első helyes jelentkezők száma évek óta emelkedik, amit mások mellett a képzési kínálat bővítésével továbbra is ösztönözni szeretne a vezetés.