SZTE BTK 2011. május

2011. május 28.

Szeged Napja alkalmából a Szegedi Tudományegyetem több dolgozója is rangos városi elismerésben részesült.

2011. május 12.

A BTK felvételt hirdet társadalomtudományi és gazdasági szakfordító- és tolmácsképző szakjára.

2011. május 11.

Felavatták a Szegedi Tudományegyetem megújult épületét, a Regionális Tudás-transzfer és Szolgáltató Központot a Dugonics téren 2011. május 11-én délelőtt.

2011. május 02.
2011. április 13.

A Szegedi Tudományegyetem felvételt hirdet a 2011-2012-es tanévre a Magyar Akkreditációs Bizottság határozataival jóváhagyott Doktori Iskoláiban, a doktori (Ph.D.) tudományos fokozat megszerzésére felkészítő 3 éves posztgraduális képzésre.

2011. április 11.

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem tavaszi rendezvénysorozata, 2011-ben ismét számos szelyszínen több száz rendezvénnyel várja az érdeklődőket.

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.