SZTE BTK 2011. május

2011. május 28.

Szeged Napja alkalmából a Szegedi Tudományegyetem több dolgozója is rangos városi elismerésben részesült.

2011. május 12.

A BTK felvételt hirdet társadalomtudományi és gazdasági szakfordító- és tolmácsképző szakjára.

2011. május 11.

Felavatták a Szegedi Tudományegyetem megújult épületét, a Regionális Tudás-transzfer és Szolgáltató Központot a Dugonics téren 2011. május 11-én délelőtt.

2011. május 02.
2011. április 13.

A Szegedi Tudományegyetem felvételt hirdet a 2011-2012-es tanévre a Magyar Akkreditációs Bizottság határozataival jóváhagyott Doktori Iskoláiban, a doktori (Ph.D.) tudományos fokozat megszerzésére felkészítő 3 éves posztgraduális képzésre.

2011. április 11.

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem tavaszi rendezvénysorozata, 2011-ben ismét számos szelyszínen több száz rendezvénnyel várja az érdeklődőket.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!