Képernyőn az áprilisi SzemeSZTEr

A legújabb adásban tisztelgünk a magyar költészet napja előtt, megmutatjuk, milyen volt Péterfy Bori szegedi koncertje, megtudhatják kinek miért éri meg részt venni a Befutó programban. Az adás arra is választ ad, hogyan használható a tanulásban a zsonglőrködés.

A magazin a Szeged TV-ben április 26-án (kedden) este 8 órától látható, és újabb településsel bővült az a lista, ahol még megnézhető egyetemi magazinunk. Mostantól a Kurca TV (Szegvár) nézői is láthatják a SzemeSZTEr-t.

Várja Önöket a képernyő elé Rúzsa Róbert szerkesztő és Muskó Bettina, Fái Bernadett műsorvezetők, kommunikáció szakos hallgatók.

A teljes áprilisi adás:

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karán 2022. december 12-én nyílt napot tartunk. Korábbi cikkünkben a részletes programról, a nap során folytatott játékunkról és az igazoláskérésről olvashatsz, itt pedig a nyílt napon tartott miniórákkal és a regisztrációs felülettel érkezünk! Az órákra regisztrálni december 8-ig lehet!