regiuj

Honlapunk megújult

Megújult a Bölcsészkar honlapja, igazodva az egyetemi felülethez

2011. április elsejével megújult a Bölcsészettudományi Kar honlapja, az egységes egyetemi dizájnhoz igazodva.

Apróbb hibák az első időben előfordulhatnak, dolgozunk rajta. Amennyiben valamit netán nem talál, próbálja a www2.arts.u-szeged.hu előtaggal. (Illetve a régi portál továbbra is elérhető, lásd a linket legalul, középen.)

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!