Március 13-áig lehet leadni a Campus Hungary-pályázatokat

A Campus Hungary ösztöndíjakra 2013. március 13-án éjfélig lehet benyújtani a pályázatokat kizárólag elektronikus úton, a www.campushungary.hu weboldalon.

A Balassi Intézet új Campus Hungary-ösztöndíjakat hirdetett meg a magyarországi felsőoktatási intézmények hallgatói részére. A féléves részképzés mellett szakmai gyakorlatra, rövid és csoportos tanulmányútra is lehet pályázni. Az ösztöndíjakra bármely akkreditált magyarországi felsőoktatási intézmény hallgatója benyújthatja pályázatát, aki rendelkezik aktív hallgatói jogviszonnyal, már elvégzett két félévet, legalább középfokon beszéli a pályázott tevékenység nyelvét, és vállalja, hogy hazaérkezését követően eleget tesz beszámolási kötelezettségeinek, valamint a küldő, illetve fogadó intézménye támogatja pályázatát.

A program különlegessége, hogy a hallgatók mellett oktatók és az egyetemi adminisztrációs személyzet is élhet a lehetőséggel.

A pályázatok benyújtási határideje: március 13-a éjfél.

Bővebb információ: http://www.campushungary.hu/

SZTEinfo

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.