Kiemelkedő munkájukért díjazták az SZTE oktatóit

Pedagógusnap alkalmából kiemelkedő munkájuk elismeréseként Apáczai Csere János-díjat és Szent-Györgyi Albert-díjat vehetett át a Szegedi Tudományegyetem két oktatója.

Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere és Dr. Palkovics László oktatásért felelős államtitkár Eötvös József-, Apáczai Csere János-, Szent-Györgyi Albert-, Brunszvik Teréz- és Németh László-díjakat adott át pedagógusnap alkalmából Budapesten.

A díjátadón kiemelkedő hatású oktatási – nevelési - gyógypedagógiai munkájáért, valamint a pedagógiai gyakorlatot segítő kiemelkedő tudományos tevékenysége elismeréseként Apáczai Csere János-díjat vehetett át Besesekné Prof. Dr. Molnár Gyöngyvér, a Szegedi Tudományegyetem, Neveléstudományi Intézetének egyetemi tanára.

A felsőoktatás területén végzett kiemelkedő oktatási, kutatási és nevelési munkájáért, illetve iskolateremtő, nemzetközi szinten is elismert tevékenységéért Szent-Györgyi Albert-díjat vehetett át Prof. Dr. Badó Attila, a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar intézetvezető egyetemi tanára.

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)