Online segítség SZTE-s hallgatóknak!

Ingyenes online tanácsadás szolgáltatást nyújt a Szegedi Tudományegyetem hallgatói számára az SZTE Pszichológia Intézete és az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ. A LélekNavigátor oldal online tanácsadásán bármilyen életvezetési és lelki problémában segítenek a szakemberek.

Te is segítségre találsz az SZTE Pszichológia Intézete által létrehozott online segítő és önsegítő oldalon, a LélekNavigátoron. Az Egyetem MODULO felületéről elküldött e-mail-eket képzett szakember fogadja, akihez bármilyen lelki/életvezetési problémával fordulhatsz. Így például: párkapcsolati, tanulmányokhoz fűződő, családi, esélyegyenlőségi, testi-lelki rossz közérzet, függőség, vagy akár állásinterjúval kapcsolatos témákban is.

eetk_hirdetes2015

A szolgáltatás anonim, tehát a levélíró és a tanácsadó személye is ismeretlen marad. Leveledet az "Online Tanácsadás" menüpontra kattintva tudod megírni és elküldeni. Miután leveledet elküldted, a szakember 7 napon belül válaszol.

SZTEinfo

borito

MTA doktora címet szerzett a BTK három oktatója: prof. dr. Hansági Ágnes, prof. dr. Bibok Károly és prof. dr. Hárs Endre. A hosszú és szigorú pályázási folyamat eredményeként idén 80 kutató vehette át a tanúsító oklevelet. Az új MTA doktorokat június 28-án köszöntötték az MTA Székház Dísztermében.