Peremvidékek – sorozatzáró vetítés és beszélgetés

A Grand Café és a Szegedi Tudományegyetem közösen szervett filmvetítés- és beszélgetéssorozatot Peremvidékek – Ciány-magyar határ címmel. A sorozat utolsó programját 2014. április 17-én, csütörtökön este rendezik meg, a vendégek a Cigány kép – Roma kép című dokumentumfilm alkotói.

Peremvidékek Cigány-magyar határ címmel rendezett beszélgetés- és dokumentumfilm-sorozatot a Grand Café és az SZTE Szociológia Tanszék. A sorozat befejező programját 2014. április 17-én, csütörtökön este 6 órától tartják, Kőszegi Edit és Szuhay Péter cigány képzőművészekről készített dokumentumfilmjét, a Cigány kép – Roma kép (2001, színes magyar dokumentumfilm, 78', rendező: Szuhay Péter, Kőszegi Edit) mutatják be.
A vetítés után az alkotókkal Roskó Gábor képzőművész, az SZTE JGYPK Rajz-Művészettörténet Tanszékének vezetője beszélget.

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)