sztehetseg_plakat_kezdo

Vállalati ösztöndíjak az SZTE hallgatói számára

A tehetséggondozó vállalati ösztöndíjakra október 4-éig lehet jelentkezni, érdemes tehát böngészni a felhívásokat.

A Pro Talentis Universitatis Alapítvány és a SZTEhetségpont számos új vállalati ösztöndíjat hirdet meg idén ősszel is a Szegedi Tudományegyetem hallgatói számára. Ezek a következők: Ferroép – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; Givaudan – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; Goodwill Pharma – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; Pick Szeged – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; Szegedi Vízmű – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj; TE-DI TRADE – Pro Talentis Vállalati Ösztöndíj.

A pályázatok leadási határideje: 2013. október 4.

További információkat a http://sztehetseg.hu oldalon lehet találni!

SZTEinfo

sztehetseg_plakat_folyt

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.