diszdiploma

Díszoklevél átvételére várjuk volt hallgatóink jelentkezését

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának vezetősége idén, 2022-ben is ünnepélyes keretek között adja át a díszokleveleiket azon volt hallgatóinak, akik 50, 60, 65 vagy 70 éve szerezték meg diplomájukat a kar valamelyik szakján. A díszoklevél átvételére jelentkezni szükséges – ennek határideje 2022. május 31.

Az alábbi jelentkezési lap mellett kérjük, küldje el a Prof. Dr. Gyenge Zoltán dékán úrnak címzett levelét, rövid szakmai önéletrajzát és diplomájának fénymásolatát a btkdokt@arts.u-szeged.hu e-mail címre vagy a következő postázási címre: Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Dékáni Hivatal 6722 Szeged, Egyetem utca 2.

A díszoklevelek ünnepélyes átadóját hagyományosan szeptember utolsó szombatján tartjuk, ez várhatóan most is így lesz. A pontos időpontról az adatlapon megjelölt elérhetőségén minden jelentkezőt időben értesítünk.

A kitöltendő adatlap letöltéséhez kattintson ide: https://arts.u-szeged.hu/download.php?docID=35079

Szeretettel várjuk vissza alma materébe, a szegedi bölcsészkarra!

KUTATOK_EJSZAKAJA_22

Az SZTE BTK Kari Tanácsa legutóbbi, május 19-i ülésének témái a költségvetés, a hallgatói létszám növelése és ezzel párhuzamosan az új képzések kialakítása voltak. Az elhangzott beszámolók szerint az országos trenddel ellentétben, de az egyetem eredményeivel párhuzamosan az első helyes jelentkezők száma évek óta emelkedik, amit mások mellett a képzési kínálat bővítésével továbbra is ösztönözni szeretne a vezetés.