Irányelvek a 2020-2021-es tanév őszi félévére vonatkozóan

Az SZTE oktatási rektorhelyettese a kari vezetésnek küldött levele szerint a jelenlegi tervek alapján a következő szemesztert a megszokott módon kezdjük meg. Minthogy azonban a fenntartótól még nem érkezett állásfoglalás erre vonatkozóan, de a járványhelyzet megkövetelheti, hogy - legalábbis részben - ismét fokozottan használjuk az oktatásban a digitális eszközöket, kidolgozták a vegyes rendszerű oktatás irányelveit a 2020-2021-es tanév őszi félévére vonatkozóan. Az irányelvekhez igazodva a BTK vezetése a következő módon szabályozza az őszi félév rendjét:

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!